Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Więcej informacji o derkach dla koni.

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można dziś zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]