Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

Jeśli potrzebujesz przedłużanych rzęs, koniecznie sprawdź https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Obecnie także te, których natura nie obdarzyła wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – rodzaje

Przedłużane rzęsy to łatwa i niezawodna metoda na idealne zaakcentowanie makijażu. Chcesz kupić wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i zapierające dech rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim wypadku jedyne co należy wykonać to nalepić cały pasek do górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, lecz można ich użyć tylko na zewnętrznych partiach powiek. Obecne na rynku fasony rzęs są produkowane z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, proteiny jedwabiu lub włoski pozyskane z norek syberyjskich, ale także z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Aktualnie popularne stają się także rzęsy wegańskie.

Jak wybrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane powinny być nie za ciężkie, aby nie przeciążać powieki i gwarantować najwyższy wysoki komfort, a jednocześnie proste do nałożenia i bardzo wytrzymałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych bankietach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania niezbędne są specjalne przybory – pinceta, jak również klej, który nie wywoła reakcji alergicznej. Po zdjęciu sztucznych rzęs, skórę zaleca się posmarować odpowiednią odżywką, która wzmocni naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]