Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Kup słoik z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]