Poznaj ofertę sportowych sklepów Hummel

Szukasz produktów Hummel? Zobacz tu.

Polacy kochają wysiłek fizyczny. Wielu z nas ćwiczy w domu fitness, jeździ na rowerze bądź chodzi regularnie na siłownię. Co więcej od kilku lat bieganie stało się popularne, zarówno klasyczne, jak i biegi na orientację, a także liczne sporty drużynowe, które teraz nie tylko oglądamy w TV, ale i nierzadko uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy na co dzień bez wątpienia zauważył, że prawidłowo dopasowana odzież sportowa poprawia wyraźnie nasz wygodę w trakcie aktywności fizycznej.

Kilka informacji o firmie Hummel

Zawodowi sportowcy doceniają akcesoria, odzież i obuwie sportowe duńskiej marki Hummel, która od jakiegoś czasu obecna jest na polskim rynku. Historia firmy Hummel sięga lat 20-tych XX wieku. Już po paru latach aktywności Hummel zapisał się na kartach dziejów sportu, wprowadzając do sprzedaży pierwsze korki piłkarskie. Firma ta silnie kojarzona jest też z piłką ręczną – sponsoruje sporo teamów ligowych i narodowych w dziesiątkach krajów na świecie. W asortymencie Hummel znajdziemy także odzież zaprojektowaną dla innych dziedzin sportu, jak rugby czy siatkówka oraz między innymi zestawy do gimnastyki.

Chcesz nabyć odzież Hummel? Korzystaj z oferty dystrybutorów

W sklepach sportowych oferujących buty i odzież Hummel napotkamy duży wybór ubiorów do lubianych sportów drużynowych, a więc do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki, w tym także zestawów odzieży dla zawodników dorosłych, jak i najmłodszych. Marka ta wytwarza też komfortową odzież codziennego użytku, która z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto poza boiskiem również pragnie nosić się na luzie. Jeśli zatem kochasz sport, spraw sobie odzież Hummel – zdołasz zamówić ją online albo kupić w stacjonarnym sklepie sportowym. Niezależnie od tego jaka opcja kupna będzie dla Ciebie wygodniejsza, pamiętaj, by zawsze kupować wyłącznie oryginalne ubrania w punktach prowadzonych przez dystrybutorów Hummel.

Kontakt:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]