Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Więcej informacji o częściach do Renault Kraków.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]