Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Znajdź blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu warto ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość i piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze grono sympatyków. Trwała oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na korozję, mocne i bardzo dobrze pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem trwałości oraz użytej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą, która daje osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. śnieg i deszcz oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto kupić ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08