Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Naszyjniki celebrytki kupisz na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, serduszko, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem przekory oraz ponadprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]