Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Znajdź kontenery budowlane.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]