Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Znajdź słoiki hurt na superbutelki.pl.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to także branża, w której doskonale radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego autorskiego, smacznego bądź ekologicznego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, żeby artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiki i butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików i butelek najlepiej od polskiego hurtownika

Jasne jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, pasztety lub żurek, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób również otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do rozlewania soków, wina czy piwa) i słoiczki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać nabyty towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek i słoików w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]