Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Sprawdź, gdzie kupić tanią drukarkę 3D.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, iż stosując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można prawie o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe prototypy, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają obszerne zastosowanie w różnorodnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest dokładny i trwały, a podczas procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia ani przesunięcia warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]