Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Chcesz zamówić oryginalne części Citroen? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej pojazdy w naszym kraju są doceniane z uwagi na szeroką dostępność, przystępną cenę oraz przede wszystkim za pokaźną ilość warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, C7, C8, C-Elysse, Jumper, Nemo, Saxo, Xsara i Xantia. Oczywiście, tak jak auta pozostałych marek, ulegają one awariom, dlatego właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni być gotowi na to, iż z czasem będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części Citroen – co nabywamy najczęściej?

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, olej silnikowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji i płyn hamulcowy. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, potrzebują również moduły układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Gdzie tanio i łatwo kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, często produkowane w chińskich fabrykach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niską jakością, co źle oddziałuje na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeżeli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne części można nabyć online.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]