Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz baniak na wino.

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]