Potrzebujesz informacji o sklepie WooCommerce? Dobrze trafiłeś!

Posiadasz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z używając bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi klientów. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek rozrasta się także ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zakupy przykładowo przez Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, poprawną semantykę kodu sklepu i użycie tylko wypróbowanych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać omówienia i różne porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]