Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Szukasz szczegółowych informacji o pełnej ofercie opieki WordPress? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się niezwykle często wykorzystywanym CMS-em. Z uwagi na to, że bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, korzysta się z niego obecnie do projektowania sklepów e-commerce oraz złożonych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, z tej przyczyny istotną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznym wdrażaniu najnowszych wersji CMS

Posiadanie strony na aktualnej wersji systemu zarządzania treścią jest bezsprzecznie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednak podmioty po utworzeniu strony zapominają o okresowej instalacji nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki lub zawirusowanie. Ponadto, pomimo iż WordPress jest dość prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny ważne jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, zaleca się zlecić utrzymanie WordPressa ekspertowi.

Do kogo kierowana jest usługa aktualizacji WordPressa?

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak większych jak i małych firm, którym zależy na poprawnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz likwidowanie skutków cyberataków. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]