Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, jak np. “restauracja indyjska kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tych lat dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron i trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]