Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Dowiedz się więcej o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim bądź pociągu.

Dlaczego warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]