Serwis iPhone – kto dokona wymiany baterii i szybki w telefonie?

Uzyskaj fachową pomoc profesjonalistów z serwisu Apple w Warszawie na serwisproduktowapple.pl.

Laptopy, telefony i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, stąd nabywając te urządzenia z reguły szukamy tych godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które mimo znacznej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych marek, każdego roku zdobywają sobie miliony nowych użytkowników. Jednakże nawet telefon wysokiej jakości może przestać poprawnie działać albo zostać uszkodzony na skutek niewłaściwego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż bezzwłocznie powinno się wymienić go na nowy – warto bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Wymiana szybki i baterii i inne usługi wykonywane przez Serwis Apple Warszawa

Kto posiadał produkty Apple wie z doświadczenia, że te urządzenia pracują bezawaryjnie latami, lecz nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa każdego dnia otrzymuje prośby o wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych na skutek silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która po latach słabo się ładuje, a także wymianę innych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME bądź niesprawne obiektywy aparatów. Eksperci serwisu będą wsparciem również w razie zamoczenia smartfona czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – najlepsze rozwiązanie, gdy skończy się gwarancja

Póki iPhone posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych serwisach producenta. Problemy zaczynają się po zakończeniu gwarancji, gdyż likwidacja nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze całej Polski, najczęściej w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w parę minut potrafią zrealizować naprawę smartfonów tej marki starszej i nowszej generacji, wytworzonych na przestrzeni minionej dekady, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XS i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w pobliżu miasta brak serwisu serwisu iPhone’a więc nie możesz dostarczyć go do punktu osobiście, znajdź specjalistów, którzy przyjmują zamówienia serwisu produktów Apple przesłanych kurierem. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Kontakt:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555