Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Sala na przyjęcie - więcej o ofercie na https://tinyurl.com/yjdnyqrl.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także komunie święte, chrzty czy przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji musimy zabukować stosowną do okazji salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka bądź imieniny, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, gościom wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których dużą część gości stanowią małe dzieci, między innymi ceremonie chrztu czy komunie, warto zorganizować w miejscu, które poza wynajęciem sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym także trzeba dostosować do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Znalezienie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskim duchu urządzane są tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć łącznie do 130 osób. Z kolei gdy zabawa ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, przez ułożenie i dekorację stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]