Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

catering na imprezy kraków

Sezon letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio eventy na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach kraju mają miejsce bankiety, benefisy czy sympozja. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych bankietach

Zarezerwowałeś salę na event albo zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik? Wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych ciepłych dań, przekąsek i napojów. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych wydarzeń nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, że goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w modnych restauracjach.

Porady dotyczące dań i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Plusem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi znakomite dania, ale też drobiazgowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i napoje będą dostarczone w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby przyjrzeć się na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki gości. W czasie ustalania detali zamówienia podpowie ona, jakie potrawy, przekąski i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]