Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

parking strzeżony lotnisko balice

Szybkość, sposobność dotarcia nawet w bardzo oddalone miejsca świata i wygoda – to nadrzędne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie. Podróż, której częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia łączące się z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, dlatego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia pojazdu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy personelu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na asystę personelu parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora albo spadek ciśnienia w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]