Opieka nad grobami

Tu dowiesz się, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które należy opłacić osobom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]