Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Domy weselne okolice Krakowa - w tym miejscu znajdziesz pełną ofertę.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli salę taneczną. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może przyjęcie weselne w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne odbywają się od setek lat, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad stu gości. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]