Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Interesuje Cię oferta parkingu Balice? Wejdź na pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]