Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Lokal na 18 urodziny Kraków - sprawdź informacje o ofercie na palacradziwillow.pl.

Przeważnie z okazji imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie planujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi oraz rodziną, uznając, że nie jest to ważne. Jednakże zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie celebrowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć salę na 18 urodziny czy zaplanować imprezę w mieszkaniu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, pić i kupować napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych oraz założyć biznes. Jednakże kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze trzeba zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Zalecamy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wygląd sali także jest niesłychanie ważny, by uczestnicy do głębi wczuli się w atmosferę imprezy. Polecamy zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z podanych wytycznych, a także optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdza się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “na raz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do potrzeb i finansów klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]