Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Jesteś zainteresowany usługami firm cateringowych w Krakowie? Zajrzyj w to miejsce.

Gdy organizujesz ważny event biznesowy czy prywatny, na który zapraszasz ogromną liczbę uczestników, raczej nie będziesz w stanie osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne eventy zazwyczaj potrzebują odpowiedniej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie przystoi położyć na stołach uczestników samych herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringu? Jasno komunikuj własne oczekiwania

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu z reguły oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, chrzcin albo komunii, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dobrane do wymogów poszczególnych imprez, przez co znacznie różnią się m.in kosztem i listą posiłków dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie przedstawić swoje oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera obsługa eventów rozmaitego rodzaju to codzienność, zatem długoletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości naszych gości.

Catering – wykwalifikowana kadra kelnerska i oszałamiające posiłki

Przygotowanie dań już dla skromnej grupy gości może być ciężkim zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to też możliwość podania uczestnikom wyjątkowych posiłków przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, iż ważną cechą dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich kompozycja. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]