Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Dowiedz się więcej o cateringu z przekąskami na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest trudnością, o ile mamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów, a także następnie samodzielne przyszykowanie z nich smacznych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to też, że powinno się odpuścić pomysł uczczenia istotnej rocznicy. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić luźną konwersację

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta skierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jednakże zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia szykujące wytworne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania z gatunku finger food, a więc nieduże przekąski, które da się spożyć bez siadania przy stole i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga też wykorzystania talerza – to dosłownie danie na “raz”. Finger food to głównie kanapki, roladki lub tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten wariant cateringu doskonale sprawdza się na imprezach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych uczestników. Umożliwia on prowadzenie nieskrępowanych rozmów, przy czym nie redukuje interakcji wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stole.

Catering z przekąskami – doskonała opcja dla eventów urządzanych w mniejszych wnętrzach

Zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma wiele plusów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Gorące i zimne napoje oraz potrawy ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w mniejszych pomieszczeniach, w których użycie optymalnej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering przekąskowy w okamgnieniu sprawia też, że bankiet ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Należy zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli wytworne obiady, a zarazem zapewnia więcej opcji dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników bankietu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało główną komplikacją przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]