Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

catering dla firm,  catering biurowy

Ważne negocjacje biznesowe, konferencja czy szkolenie – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na planowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko spożyć

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-6 godzin, nierzadko także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi wyznaczone są na ogół trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których nie da się zjeść większego obiadu w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie rąk i garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego użyczany jest także sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który stoi na korytarzach firm, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, gryząc kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]