Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Tu otrzymasz szczegółowe wiadomości o automatycznym księgowaniem przelewów.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]