Usługi dla firm budowlanych – o wypożyczalni szalunków

Poznaj dalsze szczegóły o wynajmie szalunków Kraków.

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, lecz spotyka się także wersje wykonane z metalu, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, warto sprawdzić atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku okaże się bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o komforcie, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wahania się warto z kolei skorzystać z internetu i sprawdzić, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa myślą poprzedni klienci.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]