Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Zwróć się do biura projektów Kraków, aby skorzystać z usług fachowców.

Biuro architektoniczne świadczy rozległe spektrum usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie nadzorować przebieg prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a równolegle wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające współczesne nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domków jednorodzinnych i wnętrz mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, obiekty rekreacyjne, żłobki czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan praktycznych i przestronnych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]