Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

producent pokryc dachowych

Pokrycia dachowe wykonane z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele zalet tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z wielu przyczyn. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich montaż jest nie tylko prosty, ale i trwa krócej w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet bardzo wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, tym bardziej, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Aby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, zlokalizowanych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Dumą marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, a także korozję. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym oprócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08