Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Na https://joannaklusak.com/oferta/ znajdziesz projektanta wnętrz Kraków na miarę swoich potrzeb.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]