Chcesz kupić kufry na motocykl? Zobacz tu.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno często musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]