Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Tutaj odnajdziesz aktualną ofertę kursu Blender.

Świat rysunku cały czas się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik preferując tworzenie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – można przecież ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniejszych grupach

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest bardzo męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i poważaną szczególnie w świecie filmu, projektowania i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu pasjonaci animacji oraz artyści chcący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź znaleźć nowe formy ekspresji.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]