Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]