Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Uzyskaj więcej szczegółów o wirtualnym spacerze 3D.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla większości osób sposobność obejrzenia takiego lokalu przed wyborem oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, można także zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się ogromną popularnością. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa lub hotelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem do takiego wnętrza, a potem przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przemieszczać się do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Dlaczego warto udostępnić model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom dany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do zaprezentowania baru, hotelu albo warsztatu, jak również w prosty sposób pokazać szerokiemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by potencjalni nabywcy mogli dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z wielu powodów. Najważniejszy z nich to sposobność umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość nakłonienia klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę będą mieć do niej znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy powierzyć jego opracowanie wykwalifikowany fotografowi.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]