Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Skorzystaj z doradztwa rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby otrzymać certyfikat musi zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]