Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Wyprawy w góry - sprawdź informacje o ofercie na www.exploruj.pl.

Lubisz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne wyprawy nadzorowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników znających naturę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]