Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Jeżeli potrzebujesz porady złotnika Kraków, zajrzyj na obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie odnajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup platynowego pierścionka, naszyjnika czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, by mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy kupić pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny albo za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na sygnet albo wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce trzymamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]