Stylowe srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki, wejdź na http://tinyurl.com/y937wvju.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże stylowe. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione kosztownymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je popatrzmy na próbę oraz metodę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały jak nowe, musimy umiejętnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się przecierać je co jakiś czas delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne środki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.