Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Więcej o kolczykach z cyrkoniami na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Wspaniałym prezentem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie ozdobne, wykazujące niepowtarzalne cechy wizualne. Migoczą w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt wspaniale imituje szlachetne brylanty, wykorzystywane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz naszyjników. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych rozmiarach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato dekorowane.