Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Interesuje Cię oferta dostawcy przekładni falowych? Skieruj się na ultrarobotics.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, motoreduktorów (AC, DC i BLDC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]