Instalacje teletechniczne – moduły i fachowe firmy

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto sporządza instalacje teletechniczne? Koniecznie zajrzyj na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to rozbudowana infrastruktura obejmująca mnóstwo rozmaitych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją specjalistyczne przedsiębiorstwa, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi są w ten sposób dostępne i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – wzmacniacze masztowe i wzmacniacze kaskadowe

Instalacje teletechniczne to przyrządy jak m. in.: anteny VHF, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, multiswitche końcowe. Na rynku dostępne są także gniazda multimedialne, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w hotelach i blokach. Firmy specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast m.in. projektowaniem sieci i wytwarzaniem konkretnych urządzeń. Instalacje teletechniczne opierają się na najlepszych komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego niezbędna jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – Rozporządzenie Ministra Transportu

Kluczowe jest również, aby sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne fachowych firm, które zapewnią stosowne rozwiązania i zaoferują najlepsze urządzenia dostosowane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują też serwisowania, tym samym niesamowicie istotna jest opieka gwarancyjna. Są nią zainteresowani z reguły przedsiębiorcy budowlani.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]